O mnie

Jestem absolwentką Psychologii Klinicznej, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiadam również dyplom Szkoły Psychoterapii Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego, rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Uczestniczę regularnie w konferencjach i sympozjach z obszaru psychoterapii oraz psychoanalizy. Pracuję jako psychoterapeuta już ponad 13 lat.

W swoim doświadczeniu zawodowym pracowałam jako psychoterapeuta m.in. w Poradni Zdrowia Psychicznego Medicenter w Warszawie (6 lat) oraz Poradni Zdrowia Psychicznego i Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży Vitamed w Warszawie (ponad około 1,5 roku). Od ponad roku współpracuję z Warszawskim Ośrodkiem Psychiatrii i Psychoterapii.

Prowadzoną psychoterapię regularnie superwizuję (superwizja jest to konsultacja procesu terapeutycznego z doświadczonym psychoterapeutą).

Pracuję psychodynamicznie, co oznacza, że opieram się na paradygmacie psychoanalitycznym, zakładającym istnienie nieświadomego obszaru psychiki. Przyjmuję, że psychoterapia indywidualna może być najbardziej skuteczna jedynie w długoterminowym kontakcie ale jednocześnie jej rezultaty pacjent może odczuwać już po kilku miesiącach, roku stałej pracy.

Mój belgijski numer certyfikatu psychologa: 782334393

Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail.

Menu