O mnie

Jestem absolwentką Psychologii Klinicznej, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiadam również dyplom Szkoły Psychoterapii Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego, rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Uczestniczę regularnie w konferencjach i sympozjach z obszaru psychoterapii oraz psychoanalizy. Pracuję jako psychoterapeuta już ponad 11 lat.

Prowadzoną psychoterapię regularnie superwizuję (superwizja jest to konsultacja procesu terapeutycznego z doświadczonym psychoterapeutą).

Pracuję psychodynamicznie, co oznacza, że opieram się na paradygmacie psychoanalitycznym, zakładającym istnienie nieświadomego obszaru psychiki. Przyjmuję, że psychoterapia indywidualna może być najbardziej skuteczna jedynie w długoterminowym kontakcie ale jednocześnie jej rezultaty pacjent może odczuwać już po kilku miesiącach, roku stałej pracy.

Obecnie, w dobie pandemii, kiedy tak wiele obszarów naszego życia podlega redefinicji, niezwykle istotne jest sięganie do wszystkich dostępnych zasobów pozwalających na lepsze poradzenie sobie z potencjalnymi trudnościami ale też na konstruktywne wykorzystanie kryzysu. Oprócz posiadanych zasobów wewnętrznych, zawodowych, rodzinnych, bliskich relacji, warto sięgnąć również po psychoterapię. Dla niektórych osób będzie to kolejna próba, powrót po okresie przerwy w korzystaniu z tej formy pomocy, a dla innych coś zupełnie nowego, całkowicie odrębnego od wsparcia jakie można otrzymać od bliskich osób. Formuła zależy zawsze od danej jednostkowej sytuacji. Może to być doraźna pomoc w kryzysie, w postaci kilku konsultacji, również w trybie online, ale może to być też rozpoczęcie dłuższego procesu zmiany. Zapraszam do omówienia możliwych kierunków pracy.

Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.

Menu